PÜNKÖSDI CSALÁDI PROGRAMOK AZ APÁTSÁGBAN ÉS A MÚZEUMBAN

2017. június 4., vasárnap, 10:00 - 2017. június 5., hétfő,16:00

A Pannonhalmi Apátsági Múzeum és Galériában 10.00-től 16.00 óráig pünkösdi családi programokra hívjuk a kicsiket s a nagyokat!

2017. június 4. vasárnap és
2017. június 5. hétfő

14.00 órakor családi programra várjuk az érdeklődőket, melynek keretében megismerkedünk az apátsággal, filmet nézünk, makettet építünk, beszélgetünk, sétálunk, majd egy kis emléket készítünk, amely hazavihető.

A jelentkezők korosztálya és érdeklődése szerint rugalmas a program, azonban az 5-6 éven felüli korosztálynak igazán élvezetes.

Az apátsági belépő az aktuális díjszabás alapján alakul, a kézműves foglalkozás pedig ingyenes.

Mit kell tenned? Regisztrálj az info@osb.hu címen vagy a 96/570-191-es telefonszámon!
Regisztráció 2017. 06. 02. péntek 12 óráig! A foglalkozást min. 15 fő feletti jelentkező esetén tartjuk meg.

S hozz magaddal vasárnap jókedvet, ügyességet és időjárásnak megfelelő öltözéket!

Pannonhalmi Apátsági Múzeum és Galériában 10.00-től 16.00 óráig pünkösdi családi programokra hívjuk a kicsiket s a nagyokat!
Pünkösdkor az egyház a Szentlélek kiáradását ünnepli. A Szentlélek azonban megfoghatatlan, így különböző alakban jelenik meg a Biblia lapjain: tűz, szél vagy galamb. Ehhez kapcsolódik a kreatív foglalkozásunk: pünkösdi lángnyelv-koronát, szélforgót és galambbábot készítünk, de lesz Lélek-kvíz is a szellemi kihívásokat keresőknek!
A múzeumi programon való részvétel ingyenes!

Szeretettel várunk!

További információ: